3 piwne gry po których, być może, wylądujesz na podłodze

Andrzejki to czas gdy warto zapomnieć o smutkach i oddać się zabawie. Jako, że często wiąże się z nią picie alkoholu dziś chciałbym Ci przedstawić trzy gry w których przegrany (wygrany?) szybko wyląduje na podłodze. Pamiętaj, iż wszystko trzeba robić z głową i zachowaniem zdrowego rozsądku jednak czasem warto się rozluźnić i spróbować swoich sił – szczególnie w dobrym towarzystwie i przy tak ciekawej okazji. Miłej zabawy!

beer pong

Piwny ping-pong to zabawa dla zaprawionych w bojach konsumentów trunków procentowych. Będziesz potrzebować stołu, trzech piłeczek do tradycyjnego ping-ponga oraz odpowiednią ilośc piwa i minimum 14 kubków. Następnie układa się je w trójkąty każdy po sześć sztuk i napełnia złocistym trunkiem (nie w całości, chyba że jesteście naprawdę twardymi zawodnikami) a dwa pozostałe czystą wodą, w której opłuczecie piłeczki po każdym strzale. Zasady są bardzo proste – każdy stara się trafić do kubeczków przeciwnika, jeśli to zrobi oponent musi wypić daną ilośc piwa. Przegrywa ten, kto pierwszy opróżni wszystkie kubki. Gra może być modyfikowana na wiele sposobów jednak najlepszym jest moim zdanie zakaz wychylania się do rzutów (łokieć rzucającego nie może znajdować się nad stołem) oraz możliwość gry parami (należy podwoić wtedy liczbę kubeczków). Dokładne zasady i możliwe modyfikacje są ukazane na poniższym filmie.

dfhfdkjhdsflkjghdlskfjghsldkjfghksdjfhglksdjfhglsdjfhg.djsfhg.kdjfhgldflkjghlsdkfjghldsfjghsdkjfhgljdhfgxzc.,vn.,

Piwna ruletka to wyzwanie dla prawdziwych twardzieli. Sześć osób oraz trzydzieści sześć piw. Stajecie przed stołem i zamykacie oczy gdy jeden z Was układa rząd sześciu złocistych trunków w puszkach w międzyczasie potrząsając jedną z nich bardzo mocno. Zaczynając od prawej strony każda z osób stawia piwo na głowie i otwiera. Jak łatwo się domyśleć ten, kto trafi na wstrząśnięte zostanie zalany i odpada z gry. Reszta wypija swoje piwa i losuje wśród siebie osobę, która wstrząśnie puszką tym razem. Należy dodać, iż ona otwiera piwo jako ostania, a zaraz po otwarciu oczu przez wszystkich grających kilkoma ruchami muszą oni przemieścić puszki aby zmienić ich pierwotne położenie. Polecam grać raczej na świeżym powietrzu niż w domu. Dokładne zasady poniżej:

Ithaca_37_Shotgun_by_Dbl_Dzl

Shotgun to gra przeznaczona dla doborowego towarzystwa czyli dwóch gotowych na wszystko mężczyzn. Potrzebne dwa wygodne krzesła oraz odpowiednia, dla kondycji zawodników, ilość piwa. Za pomocą śrubokręta należy zrobić dziurkę tuż nad podstawą puszki po przekątnej do miejsca przeznaczonego dla normalnego spożycia (tędy będziesz pić), a następnie otworzyć piwko. Przegrywa ten, kto wolniej wypije i za karę czeka na niego kieliszek wódki. Tą metodą opróżnia się puszkę piwa w czasie poniżej dziesięciu sekund. Poniżej film instruktażowy:

Miłej zabawy!

One comment

  1. Asch · 27 października, 2014

    Fajnie tu. Będę zaglądać.