Czy warto kupowac poduszki elektryczne?

Poduszki elektryczne są produktem dla wszystkich zmarzluchów wręcz idealnym. Zapewnia ona ciepło i wygodę, a przede wszystkim powoduje, iż człowiek może się zetknąć z miłą powierzchnią, która od razu ogrzewa ciało. Czy jednak warto wydawać pieniądze na taki gadżet?

Odkurzacz – jaki wybrać?

Zakup odkurzacza nie jest wbrew pozorom tak prosty jak wielu osobom się wydaje. Na rynku istnieje wiele firm je produkujących, które wypuszczają bardzo dużą liczbę modeli, różniących się od siebie często tylko detalami. Pora więc na krótki przewodnik po funkcjach, na które warto zwrócić uwagę.

Nowy, szklany, budynek sklepu Apple w Chinach

Dziś chciałbym Ci przedstawić konstrukcję, która urzekła mnie swoim rozmachem oraz futuryzmem. Nowy budynek Apple w chińskim mieście Hangzhou. Ciekawostka jest fakt, iż zanim go odsłonięto był w całości przykryty gigantycznym muralem. Za realizacje odpowiada Foster + Partners.

Jak uzyskać efekt postarzanego drewna? Część I

Jako, iż deski na podłogi mogą być wykonywane na zamówienie warto zastanowić się nad zakupem tych, które są postarzane, ponieważ nadadzą one każdemu wnętrzu klimatu oraz niepowtarzalności. Czy warto rozważyć taką opcję, jeśli planujesz położenie podłogi oraz z czym ona się wiąże? Zacznijmy od tego,…

Jak docieplić już położoną podłogę?

Dla wielu osób oczywiste jest, iż podłogę ociepla się podczas budowy domu. Na działania tego typu są znane i niezbyt skomplikowane. Co jednak, gdy podłoga w istniejącym domu jest zbyt „zimna” dla ludzi w nim mieszkających i należy temu w jakiś sposób zaradzić?