Witajcie na moim blogu

Witam serdecznie na moim blogu o podłogach. Podczas remontu przekonałam się na własnej skórze, ile jego wybór może dostarczyć problemów. Wydawać by się mogło, że jest to banalne zadanie a tymczasem, należy ustalić z jakiego materiału ma być wykonana, czy powinnna być jasna czy ciemna, jaki wzór będzie odpowiedni. Mówiąc krótko, co wybrać by podłoga i reszta pomieszczenia, meble, ściany tworzyły całość. Źle dobrany parkiet, może bowiem popsuć estetykę miejsca.

Mam nadzieję, że mój blog ułatwi Wam pracę, a może nawet zainspiruje. Postaram się opisać różne typy podłóg, wskazać do jakich typu pomieszczeń będą odpowiednie, jakie materiały można ze sobą łączyć, a jakich połączeń unikać, jakich substancji używać do czyszczenia i w jaki sposób zabezpieczyć ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, np. zarysowaniami. Spróbuję podać również ciekawe przykłady aranżacji wnętrz, które mam nadzieję, okażą się dla Was inspiracją przy tworzeniu swoich czterech ścian.

Zachęcam jednocześnie do dyskusji i komentowania moich wpisów. Jestem otwarta na wszelkie propozycje, rady i krytykę. Chętnie wysłucham również Waszych pomysłów.

Życzę miłej lektury!

0 comments